Обираємо якісні автозапчастини та уникаємо шахраїв!

Навіть, якщо "чотириколісний друг" ніколи вас не підводить, і взагалі – це найвдаліша покупка у вашому житті, це не врятує його від зношення і заміни гальмівних колодок, ременів безпеки. Адже, відповідно до регламенту, такі процедури мають робити абсолютно всі автомобілісти.

Але, де купити автозапчастини і головне, як не натрапити на підробку, адже український авторинок просто "кишить" неякісною продукцією?

Спати спокійно можуть тільки ті, в кого авто на гарантії. Адже офіційний сервіс наполягає купувати оригінальні запчастини, інакше Вас просто знімуть з гарантії. Але чи багато щасливчиків нових авто в Україні? Та що робити іншим, яких мільйони?

Перш за все варто розібратися в поняттях "оригінальні" та "неоригінальні". Оригінальні запчастини поставляють на конвеєр під час збору автомобіля. При цьому виробники виготовляють лише деякі автодеталі, а решту замовляють в іншій компанії. Окрім автопрому, компанії створюють автозапчастини і для вторинного ринку під власною маркою, а не маркою авто.

Врезультаті, ви можете купити автозапчастини того ж самого виробника тільки вже неоригінальні. За якістю вони абсолютно однакові, різниця тільки в ціні, неоригінальні запчастини значно дешевші.

Але є й інша "сторона медалі" - це виробники автодеталей, які працюють виключно на вторинний ринок. Тут як пощастить: можна натрапити на якісні комплектуючі до машин, а можна - і на барахло.

Потрібно бути обережним, і якщо вже твердо вирішили заощадити, то спочатку прочитайте відгуки про саму компанію, чи варто взагалі їй довіряти. Деякі бренди взагалі нічого не виготовляють, а просто пакують все в коробки з логотипом, інші компанї просто відновлюють вже експлуатовані деталі.

Та це ще не найгірше. Окрема категорія виробників і, на жаль, в Україні їх багато, виготовляє автодеталі-підробки незрозуміло з чого і невідомо де, без жодного контролю якості.
Так, не заперечуємо, що більшість автосервісів просто не покишені людині із середнім достатком, особливо, якщо потрібно купити автозапчастини до іномарок.

В такому випадку, зайдіть на офіційний сайт компанії, там повинна бути інформація про авторизовані точки продажу. Це не обов'язково адреси фірмових магазинів, але й адреси точок на авторинках.

Звертайте увагу на логотипи та надписи, що розміщені на упаковці товару. Вони мають відповідати офіційним стилям виробників. Уважно придивіться до деталей: чи немає на них шорсткості, задирок, подряпин, тріщин тощо. Також, не бійтеся вимагати сертифікати та інші документи, що підтверджують якість виробів, навіть якщо ви купуєте на базарі. Усі виробники видають копії сертифікатів роздрібним торгівцям.

Все частіше автолюбителі замовляють запчастини до авто в Інтернеті. Наприклад, компанія "АВТОКОМПЛЕКС" працює в Кривому Розі та має свій Інтернет-магазин. Вони співпрацюють тільки з перевіреними виробниками та продають оригінальні запчастини для легкових, вантажних, спецавтомобілів, автобусів, причіпів та напівпричіпів як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

Окрім цього, менеджери компанії, нададуть детальну безкоштовну консультацію, як вибрати якісні запчастини та вберегти себе від шахраїв.