Будова вихлопної системи автомобіля

Вихлопна система - це система автомобіля, яка дозволяє випускати гази із двигуна, перешкоджаючи їх попаданню в салон, знижуючи токсичність і заглушаючи шуми. Крім того, вихлопна система дозволяє поліпшити експлуатаційні характеристики двигуна і зовнішній вигляд автомобіля. Вона складається з випускного колектора, каталітичного конвертера і глушника.Як з'явилася вихлопна система?

Система, яка придушувала звуки працюючого двигуна внутрішнього згоряння, з'явилася практично разом із першими автомобілями. З урахуванням того, що двигуни у них мали дуже малу потужність, система випуску газів була організована так, що вихлопи відводилися прямо в навколишнє середовище через клапан, встановлений до глушника. Він відкривався періодично водієм, і гази зі страшним ревом виривалися назовні. В межах міста відкривати клапан вихлопної труби було категорично заборонено, але багато автомобілістів порушували правило, і створювали жахливий шум на міських вулицях. Звичайно, таке положення справ людей не влаштовувало, і тоді виробники автомобілів взялися удосконалити вихлопну систему.

Як влаштована вихлопна система?

Вихлопну систему автомобіля називають глушником, але це не зовсім вірно, адже вона складається і з інших деталей, розташованих в певній почерговості.

Прийомний колектор. Це пристрій призначений для відведення вихлопів з двигуна в приймальну трубу. Дана труба об'єднує колектор з каталізатором або глушником (якщо каталізатор відсутній).

Те, наскільки ефективно буде працювати вихлопна система залежить не тільки від її конструкції, але і від товщини труб, стану глушника і каталізатора.

Серед основних несправностей вихлопної системи варто виділити:
- руйнування корозією металів,
- прогоряння стінок,
- порушення герметичності.

Якщо ви збираєтеся купити автомобіль б/в, який експлуатувався більше 10-ти років, приготуйтеся замінити його вихлопну систему повністю, адже приблизно за цей час вона повністю приходить в непридатність.

Купити вихлопну систему та її елементи ви можете в інтернет-магазині "АВТОКОМПЛЕКС". Ми реалізуємо якісні оригінальні автозапчастини для автомобілів і машин будь-якого призначення як вітчизняного, так і зарубіжного автопарків.

Щоб зробити замовлення, телефонуйте до нас за номерами, вказаними в контактній інформації, або пишіть на електронну пошту.